MENU

Zľavnené produkty

Truscada

UV gély značky Truscada. V ponuke si môžte vybrať jednofázové gély, podkladové gély, modelovacie gély, vrchné - ukončovacie gély. UV Gély Truscada sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov dostupných na trhu, bez kyselín, formaldehydov a nebezpečných látok. Sú vhodné aj pre alergikov ( mimo Essential UV gélov).

Truscada K dispozícii je 2 produktov.

Podkategórie

  • Podkladové gély

    Podkladové uv gély Truscada sú navrhnuté tak , aby poskytovali maximálny komfort pre profesionálne dizajnérky ako aj ich zákazníčky. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov dostupných na trhu, bez kyselín, formaldehydov a nebezpečných látok – čím sú vhodné aj pre alergikov. Textúra a molekulové zloženie gélov Truscada je navrhnuté tak, aby sa zjednodušila modelácia začínajúcim nechtovým dizajnérkam. Gély majú unikátnu nadľahčenú konzistenciu pri zachovaní extrémnej priľnavosti a odolnosti.

  • Biele gély

    UV gély Truscada na francúzsku manikúru. Obsahujú maximálne množstvo bieleho pigmentu, čím je práca s nimi rýchla, nakoľkoľko stačí len menšie množstvo gélu pri zachovaní dokonalého krytia. Biele gély Truscada  nestekajú do nechtového lôžka a tak sú vhodné na nanášanie francúzskej manikúry naraz na všetky nechty. 

  • Ukončovacie gély

    Ukončovacie UV gély Truscada. Používajú sa ako záverečná vrstva modelácie gélových nechtov. Ich vlastnosťou je extrémny lesk, odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu, stálofarebnosť. 

Zobrazené 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazené 1 - 2 z 2 položiek