MENU

Zľavnené produkty

Enii nails

UV gély značky enii nails. V ponuke si môžte vybrať jednofázové gély, podkladové gély, modelovacie gély, vrchné - ukončovacie gély, výživné uv gély.

Enii nails K dispozícii je 61 produktov.

Podkategórie

 • Podkladové UV gély

  Podkladové UV gély enii nails

 • Modelovacie UV gély

  Modelovacie UV gély enii nails, husté modelovacie gély, gély na modelovanie so šablónami, kamuflážne gély.

 • Ukončovacie UV gély

  Ukončovacie - vrchné UV gély na nechty značky enii nails, gély na poslednú vrstvu modelácie nechtov.

 • Jednofázové UV gély

  Jednofázové uv gély enii nails. Používajú sa na všetky vrstvy modelácie gelových nechtov.

 • Biele a French gély

  Biele - french uv gély enii nails na vytvorenie francúzskej manikúry.

 • Výživné uv gély

  Výživné uv gély enii nails

 • LED GÉLY

  LED GÉLY
  Špeciálne gély, ktoré sa vytvrdzujú v LED lampe len 30-90 sekúnd, preto modelácia nechtov nie je časovo náročná. Výhodou LED lampy sú LED diódy. Životnosť LED diód je 35 000-50 000 hodín. Je prenosná a menej náchylná na poškodenie. Gély obsahujú minimálne množstvo kyselín a preto sú vhodné aj na spevnenie prírodných nechtov. 

  LED GÉLY sú špeciálne trojfázové gély, ktoré sa vytvrdzujú v LED LAMPE, nie v UV LAMPE!!! Používaním týchto gélov urýchlite nechtovú modeláciu! Tieto gély obsahujú extra malé množstvo kyselín a sú vhodné najmä na spevnenie a predĺženie prírodných nechtov. 
  V našej ponuke nájdete tieto LED GÉLY: 
  1. LED STARTING GÉL - podkladový Jedná sa o podkladový gél, ktorý je redšej konzistencie a nanáša sa vo veľmi tenkej vrstve. Je priehľadný a samonivelačný. 

  2.LED STRONG GÉL – stavebný Je to samonivelačný led gél, ktorým sa tvaruje C oblúk. Jeho konzistencia je stredne hustá a na pohľad má jemne ružovú farbu, ktorá po vytvrdení gélu zostane priehľadná. 

  3. LED ENDING GÉL- vrchný Tento gél je priehľadnej farby a redšej konzistencie. Slúži k vytvoreniu extra lesku ako záverečná fáza modelácie. 

  4.LED SNOW GÉL – biely gél Vysoko kvalitný a extrémne biely Led gél, ktorý je určený na francúzsku manikúru. Odporúča sa použiť na modelovací LED STRONG GÉL. Nanáša sa v dvoch veľmi tenkých vrstvách a vytvrdzuje sa v LED LAMPE 90 sekúnd. 

  Vyskúšajte kolekciu LED GÉLOV a určite si aj vy obľúbite túto časovo nenáročnú modeláciu nechtíkov.

na stránku
Zobrazené 1 - 21 z 61 položiek
Zobrazené 1 - 21 z 61 položiek