DEPILFLAX 100 NATURAL tvrdý bezpáskový vosk na epiláciu v granulkách 600g

DEPILFLAX 100 NATURAL tvrdý bezpáskový vosk na epiláciu v granulkách 600g

13,75 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia

DEPILFLAX 100 NATURAL je prírodný epilačný vosk vo forme ľahko dávkovateľných granuliek na báze borovicovej kolofónie a vysokokvalitného včelieho vosku. Univerzálny, odporúčaný pre všetky typy kože.

DEPILFLAX 100 NATURAL je prírodný epilačný vosk vo forme ľahko dávkovateľných granuliek na báze borovicovej kolofónie a vysokokvalitného včelieho vosku. Univerzálny, odporúčaný pre všetky typy kože. Vosk by sa mal zahriať na teplotu asi 50 stupňov C - aby sa dosiahla konzistencia medu. Teplota vosku počas aplikácie otvára póry pokožky, čo umožňuje odstránenie aj tých najťažších chĺpkov. Epilácia tvrdým voskom je dôkladná a jemnejšia ako mäkkým voskom, takže ho môžete použiť na ošetrenie citlivých oblastí a malých plôch, napríklad fúzy, podpazušia, bikín.

Návod na použitie
Vosk zohrejte v ohrievači vosku na teplote cca 60°C. Po dosiahnutí medovej štruktúry vosku (cca po 20 minútach zahrievania) naneste špachtľou vrstvu vosku v smere rastu chĺpkov. Počkajte pár sekúnd a strhnite proti smeru rastu chĺpkov.

Pozor!
Pred aplikáciou vosk vyskúšajte na malej časti ruky, aby ste predišli popáleninám. Výrobky obsahujúce vosk sú horľavé, z tohto dôvodu sa pri manupulácií s voskom držte mimo dosahu otvoreného ohňa alebo zdrojov s vysokou tepotou. Neaplikovať na podráždenú alebo zapálenú pokožku. Po aplikacií nevystavovať pokožku UV žiareniu min. 48 hodín. Neprehltať. Nepoužívať na holenie. Výrobok bol dermatologicky testovaný.

122581
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: