BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO ROYAL HNEDÉ

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO ROYAL HNEDÉ

868,29 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO ROYAL HNEDÉ

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO ROYAL HNEDÉ
Barber shop
 doslovne znamená holičstvo. Slovo 'barber' sa v anglickom jazyku vzťahuje aj na holiča. Niekedy holič vo svojom salóne zákazníka nielen ostrihal a oholil, ale  vykonával aj rad ďalších kozmetických procedúr - od strihania obočia po odstránenie chĺpkov, ktoré rastú na ušiach prípadne v nose.
V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s tým, že sa v salónoch vracajú k tradícii holičstva. Stále viac a viac salónov ponúka zákazníkom možnosť úpravy nielen vlasov ale aj brady.


V náväznosti na tento trend sme do našej ponuky zaviedli nový produkt - barberské kreslo. Je to moderný, dokonale prepracovaný kus nábytku, ktorý dodáva zákazníkovi maximálny komfort počas holenia. Barberské kreslo má okrem nastaviteľného zdvihu hore a dole má kreslo nastaviteľný sklon operadla a regulovateľnú nožnú opierku. Poťah kresla je vyrobený z kvalitnej EKO kože. Široký nerezový podstavec zabezpečí vysokú stabilitu barberského kresla počas práce. Ďalšou výhodou holičského kresla je možnosť ľahko nastaviť opierku hlavy.

 

Barberské kreslo je vo farbe hnedej.
 

Maximálna výška: 74 cm

Minimálna výška: 64 cm  

Šírka sedadla: 50 cm

Šírka sedadla s podloketníkmi: 68 cm

Dĺžka podkožky: 50 cm
112399
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: