Ultrazvuková žehlička na vlasy KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL

Ultrazvuková žehlička na vlasy KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL

65,85 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
Ultrazvuková žehlička na vlasy KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL

Ultrazvuková žehlička na vlasy s infračerveným žiarením na vyrovnávanie vlasov pomocou keratínovej kúry.


Moderná technologicky vyspelá žehlička na vlasy, ktorá produkuje ultrazvuk s infračerveným lúčom, aby sa kozmetické prípravky vpravili hlboko do štruktúry vlasov. S jej pomocou môžete vykonávať regeneračné ošetrenie vlasov, špecifické odporúčame, aby výrobky obsahovali keratín. Možno ju použiť v procese farbenia za účelom zvýšenia a zlepšenia farebnej stálosti. Želiezko neprodukuje teploty, takže nevyrovnáva vlasy. 


Popis použivania:
Farbenie vlasov, uplikácia účinných látok a obživenie nie sú vždy 100% účinné. Najčastejšie účínné látky alebo pigmenty nie sú úplne absorbované do vlasu, je to preto, že struk vlasov má ochrannú bariéru, ktorá nedovoľuje preniknúť účinným látkam obsiahnutím v kozmetike - do hlbokých častiach vlasov. Na druhej strane, ak nie je struk vlasu riadne uzavretý po aplikácii, dochádza k procesu rýchleho vymývanie pigmentu alebo živin. Týmto spôsobom dochádza k strate hodvábneho efektu vlasov, lesku a vyhladenej štruktúre. Vďaka nášmu prístroju úrovne absorpcie produktov účinných látok - pigmentu, sa zvýšili o 40 až 60%. Je to preto, že ultrazvuk rozbije štruktúru kvapalných častíc kozmetických látok na mikročastice, ktoré svojou veľkosťou ľahšie prenikajú hlbšie a vo väčšom množstve do vlasov. Inovatívna žehlička KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL neohrieva, pracuje pri izbovej teplote, nakoľko vysoká teplota je veľmi škodlivá a nepriaznivo ovplyvňuje stav vlasov.
Vďaka inovatívnej technológii používanej v žehličke na vlasy KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL budú profesionáli môcť poskytovať svoje služby účinnejším spôsobom. Efekty vykonala ošetrenie, regeneráciu vlasov ošetrenie v salóne dostanú nový rozmer a kvalitu, ktorá až doteraz nebola možná.
Postup ako používať prístroj:
- Umyte si vlasy vhodným šampónom. Potom dôkladne opláchnite vlasy vlažnou vodou. (odporúčame šampóny regeneračné)
- Osušete vlasy fénom na strednej teplote, kým nebudú suché na asi 80%.
- Rozdeľte si vlasy do niekoľkých prameňov
- Ak vykonávate výživné kúru a starostlivosť, naneste na vlasy vami používanú vlasovú kozmetiku masku/balzám iné... a starostlivo vmasírujte do vlasov.
V prípade, ak sa jedná o farbenie, dôkladne vymiešanú farbu aplikujte do vlasov.
- Teraz použite prístroj KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL, zovrite vlasi a každý prameň prejdite 3-5 krát rovnakým spôsobom, ako pri používaní klasickej žehličky na vlasy, a to až do okamihu, kedy živiny obsiahnuté v kozmetike dôkladne absorbujú do vlasov.


Technické údaje:
- Škála ultrazvukového žiarenia 6800h (680nm)
- Frekvencia ultrazvuku 36000 vibrácii/sekunda
- Napätie 110/220V
- Frekvencia 50-60Hz
- Výkon 1500 Am
- Napätie 35VDC


 

109773
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: