KOZMETICKÉ ZARIADENIE PREMIUM 2v1 F-336 MIKRO KORUND+DIAMANT

KOZMETICKÉ ZARIADENIE PREMIUM 2v1 F-336 MIKRO KORUND+DIAMANT

592,35 €
s DPH
Počet
Vypredané
0 recenzia
KOZMETICKÉ ZARIADENIE PREMIUM 2v1 F-336 MIKRO KORUND+DIAMANT

KOZMETICKÉ ZARIADENIE F-336 MIKRODERMABRAZIA DIAMANTOVÁ A KORUNDOVÁProfesionálny kozmetický prístroj na aplikácie diamantovej mikrodermabrazie a korundovej mikrodermabrazie.
Inovovaný dizajn, nové oblé tvary zatraktivnia každý salón krásy. Intuitívny ovládací panel s LCD displejom umožňuje rýchle a spoľahlivé služby.


 


Balenie obsahuje:
hadičku na diamantovú dermabraziu
2 dyzy
9 diamentových hlavíc
10 filtrov bavlnených
10 filtrov šieťkových
hlavica na korundovu dermabraziu
2 nádobkyi na korund
návod na použitie
záručný list

Diamantová mikrodermabrazia používa prírodné exfoliačné vlastnosti diamantov obsiahnutých v hlaviciach vďaka čomu pracujú rýchlo a bezbolestne. V závislosti od pokožky používame hlavice rôzných priemerov a gradácie. Požadovaný efekt sa dostavý už po prvej aplikácii - pokožka je svieža a hladká na dotyk. Aplikácia odstraňuje škvrny, kazvy, strieje a vrásky. Aj napriek vplyvom mikrodermabrazie, hystologické zmeny to znamená horizontálne bunky pozorovaná pod elektrónovým mikroskopom zahŕňajú nielen pokožku, ale aj dermis. Odstraňuje hrubú starú pokožky a fibroblasty stimulujú rvorbu kolagému a pomáhajú tvorbe elastínu. Preto je táto medóda rozšírená pri odstráňovaní odumretých kožných buniek, škvŕn a korektúre vrások a jaziev.


Mikrodermabrazia korundova
Je mechanické ošetrenie pokožky špeciálným prístrojom, ktoré pomocou vákua cez špeciálnou hlavicu sa dostávajú na pokožku korundové krištáliky, ktoré odstraňujú odumreté kožné bunky.
Mikrodermabrazia korundova sa môže vykonávať na všetkých druhoch pokožky (okrem citlivej). Pokožka môže zareagovať jemným začervenaním, ktoré ustúpi po niekoľkých hodinách.
Aplikácia sa odporúča najmä tým, ktorí majú rozšírené póry, prípadne jazvy po akne.
Efekt je vidieť už po prvej aplikácii, mikrodermabrazia regeneruje a spevňuje pokožku, odstraňuje odumreté kožné bunky, znižuje jazvy, ostraňuje fľaky, urýchľuje prenikanie aktívnych kozmetických látok do kože.Technické údaje:
napájanie 230 V
výstupná frekvenia. 50/60 Hz
výkon 80W
výška 12,5 cm
šírka 46 cm
dĺžka 29 cm

103905
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.