MENU

Zľavnené produkty

Lanolínový balzam na nohy 50ml Zobraziť plnú veľkosť

Lanolínový balzam 50ml

511-MJ-1102

Topvet

Nové

Topvet - lanolínový balzám na stvrdnutú pokožku rúk a nôh

Viac informácií

skladom

4,27 €

4,27 €

Viac info

Topvet - lanolínový balzam na stvrdnutúpokožku na ruky a na nohy.

Lanolín je v prírodnej medicíne používaný už v čase starého Egypta. Jedná sa o vosk, ktorý produkujú k svojej ochrane ovce. Lanolín zvláčňuje a zvlhčuje, čoho využívame na zjemnenie stvrdnutej kože. Má vysokú schopnosť viazať vodu. Podľa výskumov EÚ je lanolín, ak je zbavený rezíduí pesticídov, najmenej alergénne surovinou používanou v kozmetike. Používame lanolín francúzskej spoločnosti Stella, ktorý je zbavený všetkých rezíduí pesticídov, a preto nezvyšuje riziko alergickej reakcie. 

Návod na použitie: balzam je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte na stvrdnutú kožu každý večer. Možné použiť aj na stvrdnutú kožu rúk alebo ako ochranný krém na ruky.

Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom
na použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Prírodné produkty môžu vyvolať alergickú reakciu. Dermatologicky testované.

Originálna receptúra. Prípravok nebol testovaný na zvieratách.

Ingredients (INCI): Aqua, Lanolín, cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Celeth-20, stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Paraffinum Liquidum, Mentol, Allantoin, Hippophae rhamnoides Oil, metylizotiazolinón, Methylchloroisothiazolinone, Caryophylli Aromatica Oil , Calendula Officinalis, Cannabis Sativa Oil, Propolis Cera, Vitis vinifera Oil, Echinacea Purpurea,

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Lanolínový balzam  50ml

Lanolínový balzam 50ml

Topvet - lanolínový balzám na stvrdnutú pokožku rúk a nôh

Napíšte svoj ​​názor

1 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII