MENU

Zľavnené produkty

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML Zobraziť plnú veľkosť

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML

114675

Syis

Nové

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML

Viac informácií

SKLADOM - NA OBJEDNAVKU

10,49 €

Viac info

Enzymatický peeling je vhodný pre každý typ pokožky, dokonca aj pre citlivú pokožku a pokožku so sklonom s popraskaným cievkam.  Používa sa v prípadoch, ak pokožka netoleruje AHA kyseliny a mechanický peeling.Peeling rozpúšťa zrohovatenú časť pokožky, odstraňuje jej drobné odumreté časti, očisťuje povrrch pokožky a upokojuje ju. Vďaka obsahu vitamínov C a E zanecháva pokožku sviežu a rozjasnenú.

Aktívne látky obsiahnuté v peelingu:

Kaolin

Jemne očisťuje a vyživuje pokožkua pôsobí očisťujúco. Odstraňuje odumreté bunky pokožky a stimuluje regeneráciu tkaniva. Reguluje vylučovanie mazu v pokožke, účinne chráni pokožku pred podráždením, urýchluje hojenie a pôsobí upokojujúco. Sťahuje póry a zároveň hĺbkovo regeneruje, vyživuje a vyhladzuje pokožku. Dodáva jej prirodzenú vitalitu.

Výťažok z ananásu
výťažok z ananásu obsahuje enzým bromelín. Bromelín pôsoí na pleť očisťujúco, jemne odstraňuje odumreté bunky na povrchu pokožky, zjemňuje ju a upokojuje. Má protizápalový účinok a regeneruje pokožku.

Výťažok z papáje

Má rozjasňujúci, zvláčňujúci a zjemňujúci efekt. Obzvlášť vhodná po opaľovaní, pretože pokožku upokojuje. Obsahuje medyi inými dôležité vitamíny A a E a je bohatým zdrojom antioxidntov.

Lactic Acid
Je mliečna kyselina, ktorá je v kozmetike často využívaná vďaka svojim zvlhčujúcim a zmäkčujúcim účinkom na pokožku. Dokáže preniknúť do aj hlbších vrstiev pokožky. Zmäkčuje rohovatenú pokožku a pomáha odstraňovať odumreté bunky na povrchu pokožky.

Doporučený postup pri používaní:

Malé množstvo krému naneste na zvlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu.  Vykonajte jemnú niekoľkominútovú masáž a nechajte pôsobiť okolo 10-15 minút. Následne dôkladne umyte pokožku vlažnou vodou. Ošetrenie je vhodné opakovať 1-2 krát týždenne.Objem: 200 ml

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML

SYIS ENZYMATICKÝ PEELING 200 ML

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII