SYIS KRÉMOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU 200 ML

SYIS KRÉMOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU 200 ML

12,00 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS KRÉMOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU 200 ML

KRÉMOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU 200 ML


Určená pre pleť dehydrovanú, ochabnutú a suchú. Vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej jednej z hlavných zložiek ktorá viaže vodu v pokožke maska urýchľuje proces regenerácie a silno hydratuje. Zvyšuje pružnosť vlákien kolagénu a elastínu. V kombinácii s alginátovou riasou hydratuje a zvláčňuje pokožku, dodáva jej pružnosť a zdravý lesk.


Aktívne zložky:
Hyaluronan sodný 
Kyselina hyalurónová je zložka ktorá sa prírodne vyskytuje v tele. Zvyšuje pružnosť tkanív (vlákien kože, kolagénu a elastínu). To stimuluje regeneráciu epitelu a dermis. Zníženie množstva kyseliny hyalurónovej je jednou z príčin vysúšania pokožky a následného vzniku vrások. Jeho unikátnou vlastnosťou je vysoká schopnosť viazať a udržať vodu v pokožke. Dobre hydratovaná pokožka je hladká, pevná, pružná a zvyšuje prenikanie účinných látok do pokožky.


Panthenol

Panthenol, provitamín B5. Vitamín B sa nachádza v každej živej bunke kože a vlasov. Má protizápalové a antibakteriálne účinky, urýchľuje regeneráciu pokožky. Dáva pleti pocit hladkej pokožky. Je zložkou, ktorá ukľudňuje, hydratuje a upokojuje podráždenie. Preniká do kože, znižuje stratu vody cez epidermis a účinne zvlhčuje pokožku, dodáva je mäkkosť a pružnosť. Pomáha pri hojení rán, drobných poranení kože a ošetruje jazvy.

HyaCare Filler
Vyplní vrásky, obsahuje častice zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, účinne predĺžuje zvlhčujúci účinok.
 
Phytic Acid
Zložka prirodzene získaná okrem iného z obilnín. Pôsobi antioxidačné. Rozjasňuje zafarbenie, redukuje rozšírené krvných ciev a hydratuje. Je to jemný exfoliant, nespôsobuje citlivosť kože na UV žiarenie.


Spôsob použitia:
Naneste na očistenú pokožku tváre a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Ostatok umyte vlažnou vodou. Aplikujte 2 - 3 krát v týždni.
 
Objem: 200 ml

107368
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: