SYIS ALGINATOVÁ MASKA VITAMÍNOVÁ BOMBA 750ML/250G
  • -10%

SYIS ALGINATOVÁ MASKA VITAMÍNOVÁ BOMBA 750ML/250G

19,00 €
17,10 € - 10%
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia

SYIS ALGINATOVÁ MASKA VITAMÍNOVÁ BOMBA 750ML/250G

SYIS ALGINATOVÁ MASKA VITAMÍNOVÁ BOMBA 750ML/250G 

Maska na základe rias Laminaria, s najvyšším obsahom prírodného vitamínu C získaného z Aceroly. Pomáha pri boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú proces starnutia. Podporuje tiež syntézu kolagénu v kožných bunkách a obnovuje prirodzený vzhľad kože.

Alginátové masky SYIS vyznačuje jedinečnosť zložiek a výkon!
Sú kompatibilné s ostatnými produktmi. Maximálne koncentrované masky sú určené pre konkrétne ošetrenia, preto sú účinné látky vybraté podľa toho, čo chceme dosiahnuť.
Sú to masky pre ľudí, ktorí potrebujú okamžité výsledky!
Stačí len jedno použitie masiek s riasami a je vidieť rozdiel.

Aktívne látky:

 Diatomaceous Earth

Zelená hlina s obsahom kremíka s vysokým stupňom absorpcie, ktorá zabraňuje priehybu kože, urýchľuje proces hojenia, znižuje priepustnosť ciev. V kombinácii s vodou, poskytuje reakčné teplo, tak, aby sa  zvýšila absorpcia ďalších účinných látok.

 Algin
Riasy obsahujú veľké množstvo bielkovín, sacharidov (predovšetkým polysacharidy), vitamíny a stopové prvky. Vzhľadom na obsah vitamínov skupiny B, ktoré sa podieľajú na metabolizme tukov a bielkovín, riasy urýchľujú obnovu pokožky. Obsahujú vitamíny E a C a beta-karotén ktoré pôsobia vyživujúco, posilńujú steny ciev, aktivujú procesy v koži a zlepšujú jej tón. Stopové prvky prítomné v rôznych druhoch rias sú prevažne bróm, zinok, jód, vápnik, železo, meď, horčík a mangán môžu ľahko preniknúť do rohovej vrstvy kože a  tak zabezpečia riadne fungovanie pokožky. Obsahuje taktiež  aminokyseliny, ako je alanín, asparagín, glycín, lyzín, serín. Obsahujú vysoko hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Lipidy obsahujú nenasýtené mastné kyseliny (EFA), vrátane kyseliny linolenovej, ktorá posilňuje bariéru lipidov a odstraňuje zápaly. Riasy majú okysličovacie a regeneračné vlastnosti. Majú schopnosť napínať kožu,rozjasňovať ju a upokojovať podráždenie.

Malpighia Punicifolia Fruit Extract 

Extrakt aceroly je bohatým zdrojom vitamínov A, B a C a  obsahuje cenné antioxidanty. Pôsobí proti vráskam, spomaľuje proces starnutia kože.
Posilňuje krvné cievy, zlepšuje tón pleti, hydratuje, vyhladzuje a podporuje tvorbu kolagénu. Tiež obsahuje vápnik, zinok, fosfor, železo a beta-karotén. To napomáha redukovať hyperpigmentáciu kože, znižovanie keratózy, zosvetľuje pokožku. Urýchľuje hojenie rán, rast tkanív a metabolické procesy. Chráni pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.

Hmotnosť : 250 g

Spôsob použitia:
Do misky nasypte 20 g masky!
Dolejte 60 g vody
Rýchle premiešajte, aby ste dostali jednoliatu konzistenciu
Aplikujte na očistenú pokožku
Po 20 minútach stiahnite masku v celu z tváre. 

Balenie vystačí na 16 aplikácii!

107946
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: