SYIS ALGINÁTOVÁ LIFTINGUJÚCA MASKA ANTI - AGEING 750ML/250G

SYIS ALGINÁTOVÁ LIFTINGUJÚCA MASKA ANTI - AGEING 750ML/250G

19,00 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS ALGINÁTOVÁ LIFTINGUJÚCA MASKA ANTI - AGEING 750ML/250G

SYIS ALGINÁTOVÁ LIFTINGUJÚCA MASKA ANTI - AGEING 750ML/250G


Liftingujúca - anti ageing - maska na základe rias Laminaria, ktoré pôsobia proti vráskam so zelenou hlinou, ktorá zlepšuje pružnosť pokožky, podporuje tvorbu kolagénu, má relaxačný účinok na napätié svalov tváre a pomáha predchádzať mimickým vráskam. 


Alginátové masky SYIS sa vyznačujú  jedinečnosťou  zložiek a účinkov!
Sú kompatibilné s ostatnými produktmi. Maximálne koncentrované masky sú určené pre konkrétne ošetrenia, preto sú účinné látky vybraté podľa toho, čo chceme dosiahnuť. Sú to masky pre ľudí, ktorí potrebujú okamžité výsledky! Stačí len jedno použitie masiek s riasami, aby bolo vidieť rozdiel.


Aktívne látky:


Diatomaceous Earth
Zelená hlina s obsahom kremíka s vysokým stupňom absorpcie, ktorá zabraňuje priehybu kože, urýchľuje proces hojenia, znižuje priepustnosť ciev. V kombinácii s vodou, poskytuje reakčné teplo, tak, aby sa  zvýšila absorpcia ďalších účinných látok.
 
Algin
Riasy obsahujú veľké množstvo bielkovín, sacharidov (predovšetkým polysacharidy), vitamíny a stopové prvky. Vzhľadom na obsah vitamínov skupiny B, ktoré sa podieľajú na metabolizme tukov a bielkovín, riasy urýchľujú obnovu pokožky. Obsahujú vitamíny E a C a beta-karotén ktoré pôsobia vyživujúco, posilńujú steny ciev, aktivujú procesy v koži a zlepšujú jej tón. Stopové prvky prítomné v rôznych druhoch rias sú prevažne bróm, zinok, jód, vápnik, železo, meď, horčík a mangán môžu ľahko preniknúť do rohovej vrstvy kože a  tak zabezpečia riadne fungovanie pokožky. Obsahuje taktiež  aminokyseliny, ako je alanín, asparagín, glycín, lyzín, serín. Obsahujú vysoko hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Lipidy obsahujú nenasýtené mastné kyseliny (EFA), vrátane kyseliny linolenovej, ktorá posilňuje bariéru lipidov a odstraňuje zápaly. Riasy majú okysličovacie a regeneračné vlastnosti. Majú schopnosť napínať kožu,rozjasňovať ju a upokojovať podráždenie.
 
Spirulina Maxima powder
Spirulina pôsobí proti vráskam, hydratuje, posilňujúce a upokojujúce. Spirulina obsahuje vitamíny a provitamíny
(Beta-karotén, kyselina listová, kyselina pantoténová, biotín, inositol), kyselina linolová a kyselina linolénová GLA, draslík, horčík, železo, mangán, selén, molybdén, bór, meď a proteín.
Pre vysoký obsah aminokyselín, minerálov a vitamínov účinne urýchľuje hojenie rán, regeneruje pokožku, obnovuje, dáva pokožke zdravú farbu a zreteľne zužuje krvné cievy. Má bohatú kombináciu ľahko stráviteľných, bezpečných a predovšetkým prírodných živín. Zloženie Spirulina má vplyv aj na protinádorovú aktivitu .


Spôsob použitia:
Do misky nasypte 30 g masky.
Dolejte 90 g vody.
Rýchle premiešajte, aby ste dostali jednoliatu konzistenciu.
Aplikujte na očistenú pokožku.
Po 20 minútach stiahnite masku v celku z tváre. 


Balenie vystačí na 16 aplikácii!

107947
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: