SYIS ENZYMATICKÁ ZLUPUJÚCA MASKA 30G

SYIS ENZYMATICKÁ ZLUPUJÚCA MASKA 30G

4,44 €
s DPH
Počet
Vypredané
0 recenzia
SYIS ENZYMATICKÁ ZLUPUJÚCA MASKA 30G
SYIS ENZYMATICKÁ ZLUPUJÚCA MASKA 30G


Enzymatická zlupujúca maska z výťažkom z ananásu a papáje obsahuje proteolytické enzýmy (bromelín a papaín), ktoré majú keratolitické vlastnosti - umožňuje odstránenie odumretých kožných buniek.


Maska môže byť použitá na tvár ale aj telo, na ruky a nohy, rovnako ako pri ošetreniach pomocou naparovača. Maska je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane pleti s červenými cievkami a na citlivú pleť a môže byť tiež použitá v kombinácii ošetrenia pomocou  AHA kyselín a inými druhmi peelingu, ak je mechanický peeling nevhodný. 
Účinky:  zosvetľuje sfarbenie kože, znižuje zvyšené sekrécie mazových žliaz, pomáha pokožke dýchať na bunkovej úrovni, rozpúšťa vrstvy zrohovatelej kože, zlepšuje krvný obeh a tón pleti, uzatvára cievy, pomáha zmierniť akné a nadmerné zrohovatenie pokožky. Spôsob prípravy:
1. Vymiešajte 1 lyžicu masky a 2 lyžice vody do hladkej masy.
2. Pripravenú masku aplikujte na tvár alebo telo, nechajte masku pôsobiť 10 - 15min.
3. Pred odstránením masky túto navlhčite vodou, potom utrite navlhčenou utierkou alebo opláchnite teplou vodou.


Aktívne látky:


Kaolín
Kaolín jemne čistí a vyživuje pokožku a je veľmi osviežujúci. Odstraňuje odumreté kožné bunky a stimuluje regeneráciu tkanív. Je skvelým regulátorom sekrécie kožného mazu, účinne chráni pokožku pred účinkami podráždenia, urýchľuje hojenie a pôsobí vyživujúco. Sťahuje póry, pôsobí hĺbkovo, regeneruje a vyhladzuje pokožku. Dodáva prírodnu vitalitu.


Ananas sativus Fruit Extract
Extrakt z ananásu obsahuje enzým bromelín, rozpadajúce sa proteín. Bromelain aplikovaný lokálne jemne exfoliuje odumreté kožné bunky a má upokojujúci účinok, pomáha regenerovať podráždenú pokožku. Má protizápalovéúčinky a odstráňuje opuchy. Extrakt z ananásu v sebe spája výhody šetrnej exfoliácie pôsobením bromelainu nutričné a hydratačné účinky cukrov, vitamínov a minerálov.


Carica Papaya Fruit Extract
Výťažok z papáje má hydratačné, zjasńujúce účinky, to pomáha odstrániť odumretú kožu, upokojuje pokožku po spálení slnkom, obsahuje cenné vitamíny A a E, je bohatým zdrojom antioxidantov.

Profesionálne balenie 30g vystačí na 4 - 5 aplikácii.108350
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: