SYIS PODO LINE KOLAGÉNOVÉ SÉRUM NA NECHTY 10ML

SYIS PODO LINE KOLAGÉNOVÉ SÉRUM NA NECHTY 10ML

10,00 €
s DPH
Počet
Vypredané
0 recenzia
SYIS PODO LINE KOLAGÉNOVÉ SÉRUM NA NECHTY 10ML
SYIS PODO LINE KOLAGÉNOVÉ SÉRUM NA NECHTY 10ML

 

Sérum na nechty na báze kolagénu, tea tree oleja a hydrolyzovaného keratínu pomáha regenerovať a a obnovovať nechtové lôžko.


Natural tea tree olej má antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, takže pomáha znížiť zápal a kolagén obsiahnutý v prípravku, podporuje zlepšenie stavu pokožky a nechtov pomocou regeneračných a vyživujúcich vlastnosti.

Kolagénové sérum SYIS sa odporúča používať na suché, lámevé a rozdvojené nechty a tiež pri starostlivosti o pokožku okolo nechtov, ale aj ako prevencia na zdravé nechty.

Aktívne látky:


Soluble Collagen


Kolagén je zodpovedný za udržiavanie zodpovedajúcej miery hydratácie pokožky, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Udržiava rovnomernosť hydrofilných a lipofilných substancií. Týmto spôsobom sa znižuje TEWL (strata transepidermálnej vody). Jeho rozbité molekuly prenikajú hlboko do pokožky, kde sa stávajú základnými stavebnými kameňmi prírodného kolagénu. Kolagén znižuje príznaky starnutia kože, pokožka sa stáva elastickou a vyhladenou.


Melaleuca alternifolia Leaf Oil


Tea tree olej má veľmi široké spektrum účinnosti. Je to najsilnejšie prírodné antiseptikum. Účinne pomáha bojovať proti akné, lupinám psoriáze a onychomykóze. Urýchľuje hojenie rán. Pomáha pri starostlivosti o citlivú a suchú pokožku. Má pozitívny vplyv na krvný obeh a podporuje regeneráciu buniek.


Hydrolized Keratin 
Hydrolyzovaný Keratín, štrukturálny proteín nachádzajúci sa v koži, vlasoch a nechtoch. Je hygroskopický, viaže vodu, pôsobí regeneračne a zabraňuje poškodeniu.


Použitie: Aplikujte 1-2 krát denne pomocou pipety. Kvapku preparútu  na kazdý nechet a vmasírujte do necht a nechtovej kožičky.


Objem:10ml109350
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: