SYIS PODO LINE GÉL NA NOHY S PAGAŠTANOM 500 ml

SYIS PODO LINE GÉL NA NOHY S PAGAŠTANOM 500 ml

9,13 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia

SYIS PODO LINE GÉL NA NOHY S PAGAŠTANOM 500 ml

SYIS PODO LINE GÉL NA NOHY S PAGAŠTANOM 500 ml

Chladivý gél na nohy s výťažkom z pagaštanu, kamilky, šalvie a mentolu. Zabraňuje opuchu nôh okolo členka a upokojuje unavené a boľavé nohy. Poskytuje dlhotrvajúci chladivý pocit a zlepšuje krvný obeh. Gél odporúčame pre osoby, ktoré majú sedavú prácu. 

Aktívne látky :

Arnica Chamissonis Extract

 Extrakt z Arniky znižuje krehkosť  ciev. Urýchľuje regeneráciu pokožky a zlepšuje mikrocirkuláciu. Znižuje začervenanie, upokojuje a zmierňuje podráždenie. Má tiež protizápalové a anti-edém účinky. Hydratuje a obnovuje pružnosť.

Menthol

Mentol má chladivý účinok,  protisvrbivé účinky, prírodné anestetikum, rovnako má dezinfekčné a osviežujúce účinky. Zlepšuje prekrvenie pokožky.

Aesculus Hippocastanum Seed Extract

Extrakt z pagaštanu obsahuje flavonoidy, escín, kumarínové zlúčeniny a triesloviny ,spevňuje steny ciev, znižuje ich krehkosť a obnovuje ich pružnosť. Zlepšuje krvný obeh a odstraňuje opuchy. Bioflavonoidy obsiahnuté v extrakte inhibujú odbúravanie kyseliny hyalurónovej v koži, ktorá urýchľuje proces starnutia.Pôsobí ako prírodný filter absorbujúci slnečné UVB žiarenie.

Salvia Officinalis Extract
Extrakt získaný z bylín šalvie.Okrem iného obsahuje triesloviny, saponíny, triterpény, flavonoidy, organické kyseliny. Sťahujúce, protizápalové a bakteriostatické. Vzhľadom na rozmanitosť biologicky aktívnych látok tiež pôsobí ako antiperspirant. Posilňuje steny ciev.

Spôsob použitia:

Gél naneste na pokožku nôh a jemne vmasírujte.

Objem: 500 ml

109050
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: