SYIS AMPULKY LIFTINGUJÚCE TRIPEPTYD VIPER SERUM S JEDOM ZO ZMIJE 10x3ML

SYIS AMPULKY LIFTINGUJÚCE TRIPEPTYD VIPER SERUM S JEDOM ZO ZMIJE 10x3ML

16,25 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS AMPULKY LIFTINGUJÚCE TRIPEPTYD VIPER SERUM S JEDOM ZO ZMIJE 10x3ML

SYIS AMPULKY LIFTINGUJÚCE TRIPEPTYD VIPER SERUM S JEDOM ZO ZMIJE 10x3ML


Ampulky s obsahom 4% syntetického proteínu, ktorý sa vyskytujú v jede zmije rad Tropidolaemus Wagleri, biotínu a extraktu z rias Macrocystis Pyrifera, upokojujú mikro-kontrakcie svalov, pôsobia hydratačne a revitalizačne. Pravidelné používanie redukuje vrásky a zabraňuje vytváraniu nových.


Svojej zákazníčke ako pokračovanie ošetrenia odporúčte krém z jedu zmije - Tripeptid Viper Cream.


Aktívne látky:


Macrocystis Pyrifera Extract
Extrakt z riasy vzhľadom na obsah vitamínov B má vlastnosti regenerujúce pokožku. Vitamíny E a C a B-karotén pomáhajú v boji s voľnými radikálmi, odďaľujú proces starnutia. Riasy majú bakteriostatické a protizápalové účinky. Regulujú aktivitu mazových žliaz, hydratujú a zlepšujú mikrocirkuláciu. Spevňujú a zjemňujú pokožku a tým remodelujú kontúry tváre.


Hydrolyzed Wheat Protein


Pšeničný hydrolyzát je zodpovedný za udržiavanie vody v koži, čo ju zvlhčuje, zjemňuje a vyhladzuje.
 
Algae Extract

Výťažok z riasy obsahuje mnoho aktívnych látok,ktoré zahŕňajú vitamíny, mikro a makro-prvky (vápnik, bróm, zinok, jód, železo, meď, horčík a mangán), a proteíny, lipidy a polysacharidy. Pôsobí hydratačne, protizápalovo a zlepšuje mikrocirkuláciu. Podporuje lepšiu hydratáciu a revitalizáciu pleti.
 
Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Syntetická imitácia hadieho jedu zmije Tropidolaemus wagleri uvoľňuje tvárové svaly a tak jemne vyhladzuje existujúce vrásky a zabraňuje tvorbe nových.
 
Biotin
Biotín alebo vitamín H / B7 reguluje činnosť mazových žliaz, zlepšuje kvalitu suchej, šupinatej kože, zlepšuje kontúry tváre, redukuje vrásky, odstraňuje vačky pod očami, zvlhčuje, uzatvára póry a zosvetľuje sfarbenie.


Ako používať:
Ampulky sa používajú na liečbu pomocou Dermarolleru, sonoforézy, ultrazvuku, mezoterapie a  na lokálnu aplikáciu v domácej starostlivosti.
Naneste na vyčistenú tvár a krk.


Objem: 10x3 ml

109464
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: