SYIS ALGINÁTOVÁ MASKA ANTI AKNE UPOKOJUJÚCA S PÚČIKMI JASEŇA 750ML/250G

SYIS ALGINÁTOVÁ MASKA ANTI AKNE UPOKOJUJÚCA S PÚČIKMI JASEŇA 750ML/250G

19,00 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS ALGINÁTOVÁ MASKA ANTI AKNE UPOKOJUJÚCA S PÚČIKMI JASEŇA 750ML/250G
SYIS ALGINÁTOVÁ MASKA ANTI AKNE UPOKOJUJÚCA a PÚČIKMI JASEŇA 750ML/250G

 

Alginátová maska proti akne má antiseptické vlastnosti. Je určená na mastnú pokožku. Pomáha pokožke ju rovnomerne očistiť vďaka obsahu extraktu jaseňa.


Alginátové masky SYIS vyznačuje jedinečnosť zložiek a výkonom!
Sú kompatibilné s ostatnými produktmi. Maximálne koncentrované masky sú určené pre konkrétne ošetrenia, preto sú účinné látky vybraté podľa toho, čo chceme dosiahnuť.
Sú to masky pre ľudí, ktorí potrebujú okamžité výsledky!
Stačí len jedno použitie masiek s riasami a je vidieť rozdiel.


Aktívne látky:


Diatomaceous Earth
Zelená hlina s obsahom kremíka s vysokým stupňom absorpcie, ktorá zabraňuje priehybu kože, urýchľuje proces hojenia, znižuje priepustnosť ciev. V kombinácii s vodou, poskytuje reakčné teplo, tak, aby sa  zvýšila absorpcia ďalších účinných látok.
 
Algin
Riasy obsahujú veľké množstvo bielkovín, sacharidov (predovšetkým polysacharidy), vitamíny a stopové prvky. Vzhľadom na obsah vitamínov skupiny B, ktoré sa podieľajú na metabolizme tukov a bielkovín, riasy urýchľujú obnovu pokožky. Obsahujú vitamíny E a C a beta-karotén ktoré pôsobia vyživujúco, posilńujú steny ciev, aktivujú procesy v koži a zlepšujú jej tón. Stopové prvky prítomné v rôznych druhoch rias sú prevažne bróm, zinok, jód, vápnik, železo, meď, horčík a mangán môžu ľahko preniknúť do rohovej vrstvy kože a  tak zabezpečia riadne fungovanie pokožky. Obsahuje taktiež  aminokyseliny, ako je alanín, asparagín, glycín, lyzín, serín. Obsahujú vysoko hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Lipidy obsahujú nenasýtené mastné kyseliny (EFA), vrátane kyseliny linolenovej, ktorá posilňuje bariéru lipidov a odstraňuje zápaly. Riasy majú okysličovacie a regeneračné vlastnosti. Majú schopnosť napínať kožu,rozjasňovať ju a upokojovať podráždenie.


Fraxinus excelsior extract


Extrakt z jaseńa znižuje zápaly kože, má antibakteriálne a antiseptické účinky. Reguluje sekréciu kožného mazu a sťahuje póry na koži.


Spôsob použitia:
Do misky nasypte 30 g masky!
Dolejte 90 g vody
Rýchle premiešajte, aby ste dostali jednoliatu konzistenciu
Aplikujte na očistenú pokožku
Po 20 minútach stiahnite masku v celu z tváre. 


Balenie vystačí na 16 aplikácii!


Neobsahuje parabeny!


110230
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: