SYIS ČISTIACA ALGINÁTOVÁ MASKA SO ZELENÝM ČAJOM 750 ML/250 G

SYIS ČISTIACA ALGINÁTOVÁ MASKA SO ZELENÝM ČAJOM 750 ML/250 G

19,00 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS ČISTIACA ALGINÁTOVÁ MASKA SO ZELENÝM ČAJOM 750 ML/250 G

ČISTIACA ALGINÁTOVÁ MASKA SO ZELENÝM ČAJOM DO 45ºC

Maska je určená pre citlivú pokožku s kapilármi. Má čistiace, upokojujúce a protizápalové účinky. Obsahuje mimoriadne cenný extrakt zo zeleného čaju, ktorý je okrem iného antioxidant, redukujúci cievky a regulujúci tvorbu kožného mazu. V kombinácii s morskými riasami a kaolínom maska dokonale osviežuje, stimuluje regeneráciu tkanív, urýchľuje hojenie, obnovuje  pevnosť pokožky a jej vitalitu.

 


Aktívne zložky:Alginátová morská riasa 
Riasy obsahujú veľké množstvo proteínov, sacharidov (najmä polysacharidov), vitamínov a stopových prvkov. Vzhľadom na obsah vitamínov B, ktoré sa podieľajú na metabolizme tukov a bielkovín, riasy urýchľuju obnovu pokožky. Obsahujú vitamín E, C a beta-karotén, ktorý pôsobi proti voľným radikálom. Posilňuje steny ciev, aktivuje procesy v koži a zlepšujú jej tonus. Obsahuje vysoko hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Pozoruhodný je obsiah polyfenolov, ktoré majú antioxidačné, anti-radikálne a protizápalové účinky. Lipidy zahŕňajú nenasýtené mastné kyseliny (EFA), vrátane kyseliny linolovej, ktorý posilňuje lipidovú bariéru a eliminuje zápal. Riasy majú okysličújúce a regeneračné vlastnosti.


 
Green Tea Extract

Extrakt zo zeleného čaju má okrem iných aj antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Cenná vlastnosť zeleného čaju je vysoký obsah polyfenolov. Zelený čaj chráni proti degradácii proteínu zodpovedného za pevnosť a pružnosť kože. Stimuluje delenie buniek, urýchľuje hojenie a znížuje podráždenie. Má veľmi pozitívny vplyv na cievy, čo pôsobí na ich spevnenie. Je antibakteriálny a reguluje mazové žlazy.

 
Kaolin

Kaolín jemne čistí  pokožku a je veľmi osviežujúci. Odstraňuje odumreté kožné bunky a stimuluje regeneráciu tkanív. Je to skvelý regulátor sekrécie mazu, účinne chráni pokožku pred účinkami podráždenia, urýchľuje hojenie a upokojuje. Sťahuje póry, zatiaľ čo hlboko regeneruje a vyhladzuje pokožku. Doddáva pokožke prírodzenú vitalitu.


Objem: 250 g

110956
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: