SYIS ALGINATOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU

SYIS ALGINATOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU

4,20 €
s DPH
Počet
Vypredané
0 recenzia
SYIS ALGINATOVÁ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU

Alginátová maska s kyselinou hyaluronovou je vhodná na suchú, ochabnutú a dehydrovanú pokožku. Vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, jednej z hlavných zložiek schopnosti viazať vodu v pokožke, maska urýchľuje proces regenerácie a silno hydratuje. Zvyšuje pružnosť kolagénu a elastínových vlákien. V kombinácii s alginátovou riasou hydratuje a zvláčňuje pokožku, dodáva jej pružnosť a zdravý lesk.


Aktívne zložky:
Alginátová morská riasa
Riasy obsahujú veľké množstvo proteínov, sacharidov (najmä polysacharidov), vitamínov a stopových prvkov. Vzhľadom na obsah vitamínov B, ktoré sa podieľajú na metabolizme tukov a bielkovín, riasy urýchľuju obnovu pokožky. Obsahujú vitamín E a C a beta-karotén prôsobi proti voľným radikálom,na posilnenie steny ciev, aktivuje procesy v koži a zlepšuje jej tonus. Obsahuje vysoko hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Pozoruhodne sú obsiahnuté v riasách polyfenololi, ktoré majú antioxidačné, anti-radikálne a protizápalové účinky. Lipidy zahŕňajú nenasýtené mastné kyseliny (EFA), vrátane kyseliny linolenovej, ktorý posilňuje lipidovú bariéru a eliminuje zápal. Riasy majú okysličújúce a regeneračné vlastnosti.


Hyaluronan sodný
Kyselina hyalurónová zložka, ktorá sa prírodne vyskytuje v tele. Zvyšuje pružnosť tkanív (vlákien kože, kolagénu a elastínu). To stimuluje regeneráciu epitelu, a dermis. Zníženie množstva kyseliny hyalurónovej, je jednou z príčin vysúšania pokožky a následného vzniku vrások. Jeho unikátnou vlastnosťou je vysoká schopnosť viazať a udržať vodu v pokožke. Dobre hydratovaná pokožka je hladká, pevná, pružná a zvyšuje prenikanie účinných látok do pokožky.


Spôsob prípravy:
- Do sejkra nalejte 100 ml. vody teplej 20°C
- nasypte 25g masky.
- Energicky pretrepte až do vytvorenia jednoliatej hladnej masy
- Naneste na očistenú pokožku
- Nechajte pôsobiť cca 15 min. potom vcelku odstráňte


Objem: 25g

111684
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: