SYIS PODO LINE ZMÄKČUJÚCE PERLIČKY NA NOHY
  • -10%

SYIS PODO LINE ZMÄKČUJÚCE PERLIČKY NA NOHY

7,00 €
6,30 € - 10%
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
SYIS PODO LINE ZMÄKČUJÚCE PERLIČKY NA NOHY

Zmäkčujúce perly na nohy na báze močoviny, obohatené o mimoriadne cenné výťažky z rias Ascophyllum Nodosum riasy a chaluhy bublinatej. Močovina hydratuje, zjemňuje a exfoliuje mozole. Antimikrobiálna aktivita uľahčuje prenikanie účinných látok. Výťažky z rias regulujú acidobázickú rovnováhu, posilňujú krvné cievy a zvláčňujú pokožku, chránia ju proti vzniku trhlín.


Aktívne zložky:


Urea


Močovina urýchľuje regeneráciu pokožky, hydratuje, napomáha viazať vodu od keratínu a zmäkčuje pokožku. Odlupuje a zvyšuje priepustnosť stratum corneum, čo umožňuje ľahší prienik močoviny a jej účinných látok, má takisto antimikrobiálny účinok. Je teda veľmi užitočná pri starostlivosti o pleť s akné, má protisvrbivé vlastnosti. Koža  je tak hladká a vláčna.Fucus Vesiculosus Extract


Extrakt z Chaluhy bublinatej . Mimoriadne bohaté riasy na jód, bróm, vitamíny, bielkoviny a stopové prvky. Exponáty detoxikáciu, čistenie a vypúšťanie. Neutralizujú voľné radikály. Hydratujú, spevňujú a spomaľujú proces starnutia kože.


Ascophyllum Nodosum Extract

Extrakt z  riasy Ascophyllum nodosum má silné regeneračné, hydratačné a čistiace účinky. Znižuje zápaly, odstraňuje začervenanie a škvrny, zmierňuje praskanie a odlupovanie kože.


Objem: 350 g


Spôsob použitia:
Perličky rozpuste v teplej vode v pomere 15g perličiek na 3 l vody. Nohy namožte na dobu 10 až 15 min, potom dokonale osušte.


 *Obsah močoviny 75%.

112771
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: