SYIS AMPULKA SO SLIMAČÍM SLIZOM HELIX EXTRACT SERUM 10x3ML

SYIS AMPULKA SO SLIMAČÍM SLIZOM HELIX EXTRACT SERUM 10x3ML

13,75 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia

SYIS AMPULKA SO SLIMAČÍM SLIZOM HELIX EXTRACT SERUM 10x3ML


AMPULKA HELIX EXTRACT SERUM


Je vhodná pre každý typ pokožky, doporučuje sa obzvlášť pri problematickej pokožke,pokožke so sklonom k nerovnomernému zafarbeniu a takej, ktorá potrebuje zvhlčenie, oživenie a predošetkým regeneráciu.


Ampulky urýchľujú regeneráciu pokožky, majú antibakteriálne a jemne exfoliačné účinky. Pomáhajú v boji proti nerovnomernému zafarebeniu pokožky.


Extrakt z výťažku slimáka Helix Asperza obsahuje:


Alantoin - má intenzívny zvlhčujúci, upokojujúci a protizápalový účinok na pokožku. Zmäkčuje a vyhladzuje pokožku, chráni pred škodlivými vnútornými vplyvmi a urýchľuje hojenie rán.


Glicolid Acid - podieľa sa predovšetkým na spomaľovaní starnutia pokožky. Povzbudzuje tvorbu kolagénu a zadržiavanie vody  pokožke. Urýchľuje bunkovú premenu, zmäkčuje a vyhladzuje pokožku. Zjemnňuje vrásky, zjemňuje viditeľnosť jaziev a zosvetľuje pigmentové škvrny. Reguluje tvorbu mazu.


Soluble Collagen -  kolagén je zodpovedný za udržiavanie správnej vlhkosti v  pokožke, podieľa sa na jej elasticite a pružnosti


Hydrolized Elastin - elastín dodáva pokožke pružnosť a elasticitu. Regeneruje ju a prinavráca jej vitalitu.
 
Vitamíny A, C a E - majú v pokožke svoju nezastúpiteľnú funkciu najmä pri výžive a regenerácii
 


Spôsob použitia:


Ampulky sú určené na použtie pri ošetrenieach s použitím dermarollera, ošetrenia sonoforézou, ultrazvukom, bezihlovej mezoterapie a na vonkajšie použitie v domácom ošetrení. Aplikujeme na očistenú pokožku tváre ,šije a dekoltu.


Obsah: 10x3ml


112833
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: