APIS ALGINÁTOVÁ MASKA SO SLIVKAMI A SEMIENKAMI CHIA 250 G

APIS ALGINÁTOVÁ MASKA SO SLIVKAMI A SEMIENKAMI CHIA 250 G

14,32 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia

APIS ALGINÁTOVÁ MASKA SO SLIVKAMI A SEMIENKAMI CHIA 250 G

Maximálne vyživujúca, multivitamínová alginátová pleťová maska. S výnimočným extraktom z  austrálskej slivky kakadu. Slivka kakadu je na svete známa ako ovocie s najväčším obsahom vitamínu C.  Jeho pôsobením sa zvyšuje antioxidačná obranychopnosť buniek a tak poskytuje pokožek aktívnu ochranu pred oxidačným stresom. Posilnená o semienka chia, extrakt z višne, manga a ekologických jahôd goji. Intezívne povzbudzuje syntézu kolagénu a elastínu, hydratuje a pomáha dlhodobo uržať zdravý vzhľad pokožky.  Pleti sa tak opäť prinavráti svieži a mladistvý vzhľad.


Určené pre normálnu až suchú pokožku.


Spôsob prípravy: približne 15g masky nasypte do 40 ml pramenitej neperlivej vody, intenzíve iešajte,  až kým sa nevytvorí jemná kašovitá hmota. Špachtlou naneste a rozotrite jemnú vrstvu na tvár a krk a nechajte psobiť 15-20 minút. Potom masku odstráňte a prípadné zvyšky na pokožke jemne očistite pomocu vatového tampónu a tonika.


Zloženie: Solum Diatomeae (Diatomaceous Earth), Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate, Trisodium Phosphate, Titanium Dioxide
115500
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: