MENU

Zľavnené produkty

Rocklac pastel 11 ml č.206 Zobraziť plnú veľkosť

Rocklac pastel 11 ml č.206

EI 96-206

Enii-nails

Nové

Rocklac pastel 11 ml č.206 od enii nails

Viac informácií

skladom

11,60 €

Viac info

Rocklac pastel 11 ml č.206 od enii nails

Ide o veľmi jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním a vytvrdením s trvanlivosťou 10-14 dní podľa druhu nechtov.

 ROCKLAC vám vydrží krásne lesklý niekoľkonásobne dlhšiu dobu, než iné produkty a vďaka odstraňovaniu pomocou OFF REMOVER nepoškodí Vaše prírodné nechty. Na výber máte viac ako päťdesiat odtieňov farieb, takže si vyberie určite každá z Vás.

 POSTUP:

1. Nechty vydezinfikujeme, pokiaľ je treba spilujeme ich do požadovaného tvaru, zatlačíme a odstránime kožtičku a odmastíme pomocou tekutiny OFF.

2. Vyberieme si požadovaný odtieň a aplikujeme na odmastené  nechty vo veľmi tenkej vrstve, ktorú vytvrdíme v LED lampe na 30 sekúnd - v UV lampe na 2 minúty.

 3. Po vytvrdení prvej vrstvy nalakujeme nechty druhou veľmi tenkou vrstvou ROCKLACU a opäť vytvrdíme v LED lampe na 60 sekúnd, alebo v UV lampe na 4 minúty. Po vytvrdení nestierame výpotok!!! Nechty by ostali matné!

 4. Výsledný efekt je oslňujúci, s krásnymi žiarivými farbami.

Pokiaľ chceme, môžeme aplikovať nechtový olejček pre výživu kožtičky. Nechty sú hotové.

 ODSTRÁNENIE:

Pre odstránenie odrastenej vrstvy ROCKLACU použijeme odstraňovač OFF REMOVER, ktorý aplikujeme na REMOVER fóliu. Každý necht zvlášť zabalíme do fólie a necháme pôsobiť cca 7-10 minút.

Po uplynutí tejto doby fóliu stiahneme z nechtu a ROCKLAC odstránime pomocou pomarančového drievka alebo kovovej špachtle.

 Znovu môžete aplikovať ROCKLAC. 

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Rocklac pastel 11 ml č.206

Rocklac pastel 11 ml č.206

Rocklac pastel 11 ml č.206 od enii nails

Napíšte svoj ​​názor

18 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII