MENU

Zľavnené produkty

Zľava! Manuka sprej na nohy 50 ml Zobraziť plnú veľkosť

Manuka sprej na nohy 50 ml

N-413

Topvet

Nové

Na plesne na nohách.

Viac informácií

Skladom

4,54 €

-0,59 €

5,13 €

Viac info

TOPVET Manuka FOOT SPRAY – Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J. R. Forst & G. Forst) 

Manuková silica veľmi účinne hubí plesne, grampozitívne baktérie a kvasinky. Prípravok je určený na likvidáciu plesní medzi prstami a za nechtami. Spray zásadne obmedzuje zápach nôh pri zvýšenej potivosti, alebo u nepriedušného materiálu obuvi. Maximálny efekt dosiahneme kombináciou manuky s austrálskym čajovníkom. 

Návod na použitie: Manuka foot spray aplikujte na pokožku niekoľkokrát denne. Používajte ešte niekoľko dní aj po vymiznutí príznakov. Po návšteve miest s vyšším rizikom prenosu mykóz (bazény, sauny, ...) odporúčame použiť aj v prípade, keď sa nákaza klinicky neprejaví. 

Originálne balenie: 50 ml. 

Indikácie byliny

  • na likvidáciu plesní nôh 
  • zjemňuje pokožku nohy 
  • netoxický 
  • bez obmedzenia veku 
  • ľahká a praktická aplikácia 
  • bez predpisu 

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. 

Nežiaduce účinky: Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Pri prípadnej precitlivenosti na Manuku, alebo niektorú zložku prípravku je vhodné aplikovať v kombinácii so šišiakom bajkalským, alebo gél nepoužívať.

Ingredients (INCI): Alcohol denat., Aqua, Dimethicone, Leptospermum Scoparium Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Echinacea Purpurea, Tocopheryl Acetate

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Manuka sprej na nohy 50 ml

Manuka sprej na nohy 50 ml

Na plesne na nohách.

Napíšte svoj ​​názor

24 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII