MENU

Zľavnené produkty

Zľava! Manuka MYCOFOOT 50 ml Zobraziť plnú veľkosť

Manuka MYCOFOOT 50 ml

N-412

Topvet

Nové

Sprej na plesne na nohách s manukou a propolisom.

Viac informácií

Skladom

4,89 €

-0,83 €

5,72 €

Viac info

TOPVET Mycofoot spray – Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J. R. Forst & G. Forst)

Mycofoot sprej veľmi účinne ničí plesne, gram pozitívne baktérie a kvasinky. Sprej obsahuje vysoké koncentrácie manuky, austrálskeho čajovníka a propolisového koncentrátu. Manuková silica je veľmi silné prírodné antimycoticum. Propolis a austrálsky čajovník rozširujú a zosilňujú účinnosť manuky. Prípravok je určený na likvidáciu plesní medzi prstami a za nechtami. Sprej zásadne obmedzuje zápach nôh pri zvýšenej potivosti, alebo v nepriedušnom obuvi.

Návod na použitie: Mycofoot sprej aplikujte na pokožku niekoľkokrát denne. Používajte ešte niekoľko dní po vymiznutí príznakov. Ak navštívite miesta s vyšším rizikom prenosu mykóz (bazény, sauny, ...), odporúčame použiť aj v prípade, keď sa nákaza klinicky neprejaví.

Originálna receptúra. Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom na použitie. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Prírodné produkty môžu vyvolať alergickú reakciu. Dermatologicky testované. Prípravok nebol testovaný na zvieratách.

Obsah: 50 ml Fl.oz.

Ingredients (INCI): Alcohol denat., Aqua, Dimethicone, Propolis Cera, Leptospermum Scoparium Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Echinacea Purpurea, Tocopheryl Acetate

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Manuka MYCOFOOT 50 ml

Manuka MYCOFOOT 50 ml

Sprej na plesne na nohách s manukou a propolisom.

Napíšte svoj ​​názor

24 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII