STERILIZÁTOR UV-C TIMER

STERILIZÁTOR UV-C TIMER

79,75 €
s DPH
Počet
Na objednávku 3 - 7 dni
0 recenzia
STERILIZÁTOR UV-C TIMERSTERILIZÁTOR UV-C  T01 má jednoduchý dizajn a malé rozmery, je stabilný vďaka kovovým dvierkam a uchytom.


Steilizátor UV počas prevádzky využíva na sterilizáciu UV žiarenie s dĺžkou vĺn 254 nm, ktoré ničí mikroorganizmy vrátane choroboplodných zárodkov DNA a RNA. Sterilizačný proces funguje tak, že UV žiarenie preniká do mikroorganizmov, ktoré ničí a zabraňuje ich rozmnožovaniu. 
Toto zariadenie môže byť využívané podľa platných smerníc na sterilizáciu v zdravotníckych a stomatologických zariadeniach, v kozmetických, kaderníckych a tetovacích salónoch.
UV-C sterilizátor je zariadenie na suchú sterilizáciu bez použitia chemických roztokov a tak nehrozí nebezpečenstvo predávkovania. Sterilizované nástroje musia byť umyté a osušené. Musia byť rozobraté, aby sa UV žiarenie dostalo do všetkých miest. Sterilizácia by sa mala niekoľko krát opakovať a je účinná, iba ak žiarenie dopadá priamo na všetky plochy.


Technické údaje:
- napájanie 220-240 V / 50-60 Hz
- výkon 264 W
- vnútorný objem 9 L
- rozmer 38 x 26 x 22 cm
- rozmer tácky: 29 x 15 cm 
- váha s balením 5,5 kg
Ďalšie informácie:
1. Prístroj má hlinikový obal.
2. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov odolných voči korózii.
3. Prístroj má samostatný vypínač ultrafialového svetla. Ak sa otvoria dvierka svetlo sa vypne, pri zatvorení sa znovu rozsvieti.
4. Na dvierkách je použité špeciálne sklo.
5. Na sterilizáciu sa používa UV žiarenie.
112662
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: