ENII WEEK POLISH 15 ml - Pink Elegance

ENII WEEK POLISH 15 ml - Pink Elegance

2,35 €
s DPH
Počet
skladom
0 recenzia

ENII WEEK POLISH

Radi by sme Vám predstavili svetový hit - farebný lak ENII WEEK POLISH, ktorý je skvelý pre svoju jednoduchú aplikáciu, ktorú zvládne úplne každý! Žiadne nepresnosti a zdĺhavé čakanie. Vysoko odolný lak je obľúbený vďaka 35 krásnym odtieňom, ktoré musíte mať. Bežný lak na nechty po čase zmatnie a odlupuje sa, zatiaľ čo lak ENII WEEK POLISH zaschne do vysokého lesku. Lak ENII WEEK POLISH Vám zaručí, že Vás vaše nechty nikdy nezradia. Meňte odtiene preto, že chcete, nie preto, že je to nutné.

  • Vďaka špeciálnej technológii, ktorá spája makromolekuly farebného laku s pôsobením fotoiniciátorov, sa lak vytvrdzuje na dennom svetle bez UV, či LED LAMPY.
  • ENII WEEK POLISH zaschne do vysokého lesku. Nezmatní sa ako bežné laky.
  • Je odolný voči poškriabaniu, neodlupuje sa.
  • Rovnomerne kryje, netvorí šmuhy,
  • Nový, plochý dizajn štetca uľahčí prácu a nanášanie.

Aplikácia ENII WEEK POLISH je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládneme ju len v 3 krokoch. Na použitie potrebujeme farebný lak ENII WEEK POLISH a ENII WEEK TOP POLISH. Na upravené a odmastené nechty nanesieme prvú vrstvu farebného laku, necháme dôkladne zaschnúť (cca 2 minúty) a nanesieme druhú vrstvu. Po zaschnutí aplikujeme vrstvu ENII WEEK TOP POLISH a necháme zaschnúť. Unikátny pigment zabezpečuje krásne a žiarivé farby. Pri správnej aplikácii vydržia nechty v perfektnom stave 7 - 10 dní. Veľmi ľahko sa odstraňuje acetónovým odlakovačom.

ENII WEEK POLISH je šetrný k prírodným nechtom a môžu ho používať aj alergici, či tehotné ženy.

NEOBSAHUJE tieto škodlivé látky: formaldehydová živica, formaldehyd, toluén, dibutylftalát, gáfor.

EI 21-25
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: